Úvod »Hry na Playstation 4» Code Vein PS4


        

Code Vein PS4

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 4732
Nákupom získate 24 bodov
naša cena:
24,00 eur (576,00 Kč) (Nie sme platcovia DPH)

Nová hra. Tvárou zaručenej smrti povstaneme!
V neďalekej budúcnosti priniesla neznáma nemoc skazu do sveta, ktorý dnes poznáme. Týčiace sa mrakodrapy, ktoré boli niekedy symbolmi prosperity sú dnes mŕtvymi hrobkami ľudskej minulosti. V strede deštrukcie leží skrytá spoločnosť zvaná Vein. Táto posledná bašta ľudstva je miestom kde pozostatky ľudstva bojujú o prežitie, sú požehnaní darmi moci, ktoré dostali výmenou za ich spomienky a krvilačnosť. Plne sa poddajte krvilačnosti a riskujte existenciu ako stratení, diabolské existencie, ktoré boli obrané o všetky zbytky ľudskosti. Stratení sa nezastavia pred ničím na ich nekonečnom ťažení za ukojením smädu. Vydajte sa na dobrodružstvo do samotného pekla, kde sa snažíte odomknúť spomienky na vašu minulosť.

Code Vein je príbehom poháňané rozprávanie spojené s prieskumom dungeonov. Vytvorte si vlastnú postavu a vyberte si partnera pri ceste do sveta deštrukcie, ktorý je zamorení stratenými. Využite vašu spojenú silu pre koordináciu útokov a vzájomne sa bráňte pred nečakanými útokmi, alebo mocnými nepriateľmi za využitia rôznych zbraní. Zmeňte pocit z hry výberom rôznych partnerov, z ktorých má každý vlastný štýl súbojov a príbeh.

Vylepšite vašu silu krvi pri využívaní unikátnych útokov, ktorými vysajete nepriateľov pre zlepšenie vašich schopností. Využívaním týchto unikátnych útokov si hráči môžu zvýšiť fyzické schopnosti, oslabiť nepriateľov a využívať nové schopnosti zbraní, či mocné útoky.

Postavte sa strateným pri prieskume magického sveta Code Vein. Vyberte si z rady zbraní ako napríklad bajonety, sekery a oštepy pre prispôsobenie sa obľúbenému štýlu súbojov. Využite strategické kombinácie s partnermi a unikátne schopnosti krvi nepriateľov pre pokorenie najnebezpečnejších nepriateľov.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

 

Opíšte text z obrázku: *
captcha Nový obrázok

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

NDJhMjd