Úvod »Hry na Nintendo Wii» SimCity Creator Wii


        

SimCity Creator Wii

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 525
Parameter 1: bazar
Nákupom získate 10 bodov
naša cena:
10,00 eur (270,00 Kč) ( Nie sme platcovia DPH )

Bazarová hra. Staňte sa všemocným starostom – budujte, rozvíjajte a ničte svoje výstavné mesto. Začnite rozvrhnutím jednotlivých zón a potom sa pustite do budovania domov, obchodov, tovární, mrakodrapov, diaľnic, železníc a mnoho ďalších vecí. SimCity Creator predstavuje vizuálne vynikajúcu hru s novým užívateľským rozhraním, ktoré je špecificky navrhnuté pre ovládače Wii a Wii Remote. Objavíte rad spôsobov úprav svojho mesta a tiež preskúmate 13 druhov miest - v americkom, európskom a ázijskom štýle.

Vo svojom meste máte možnosť postaviť viac než 30 význačných budov, ktoré mu dodajú lesk. Niektoré z týchto budov sú inšpirované súčasnými, iné historickými a ďalšie fantasy budovami. Čím viac typov miest preskúmate, tým viac dominantných budov budete môcť postaviť.

Vôbec po prvýkrát budete mať úplnú voľnosť pri budovaní dopravného systému. V meste je možné flexibilne podľa potreby umiestňovať všelijaké zakrútené diaľnice a zatočené železničné traťe. Novinkou je i pohľad na mesto z vrtuľníku, prúdového či vrtuľového lietadla. V ľubovoľnom z lietajúcich strojov budete mať svoje mesto z vtáčej perspektívy ako na dlani!

SimCity Creator by sa samozrejme neobišiel bez dôležitého a atraktívneho prvku živelných katastrof, ktoré hráči SimCity toľko milujú. Pomocou Wii Remote môžete vyvolať zemetrasenie, tornáda, privolať ničivé roboty a monštrá, zakladať požiare a objavovať ďalšie spôsoby, ako privodiť skazu. Čo ste si postavili, môžete zase sami zničiť. V priebehu mnoho hodín zábavy bude osud mesta a jeho obyvateľov ležať len vo Vašich rukách!

Budujte a tvorte - či už sa rozhodnete pre metropolu s mrakodrapmi a lá New York, romantické európske mestečko, exotický ázijský raj, futuristickú víziu ľudského sídliska alebo mestu vtlačte vlastný osobitý štýl.
Borte a ničte - zošlite na mesto skazu v podobe živelných katastrôf či mimozemských útokov. Pripravte sa na mimoriadne udalosti. Čo z prachu povstalo, to je do neho možné opäť zadupať.
Najmite si pomocníkov, ktorým zveríte časť mesta, a oni sa o neho budú starať podľa svojho uváženia.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

NTAxYzZiZ